Facebook Twitter Google Plus Linkedin
Bağlantı
Green Kütüphane
Müşteri Destek
Şirketimiz
GREENEKS® 1994 yılında, uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacı ile deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Türkiye‘yi dünyaya ulaştıran firmalar arasındaki yerini çok kısa sürede aldı.
 
Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik GREENEKS® ’in esas aldığı temel kavramlardır. Bu sebeple çalışmakta olduğu seçkin firmalarla entegre bir ağ oluşmuştur. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini, başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır. 
 
GREENEKS® tüm Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’ya karşılıklı, parsiyel ve komple taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar, gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda depolama, etiketleme ve paketleme gibi lojistiğin her alanlında müşterilerine komple çözümler de sunmaktadır. Aynı zamanda hava, deniz ve demiryolu taşıma organizasyonlarını titizlikle yapmaktadır. GREENEKS® Avrupa'nın önemli Tank konteyner operatörlerine Isotank Konteyner acentalığı hizmeti vermektedir.
 
GREENEKS® araçlarını uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini Siber yazılımı üzerinden sürdürmekte ve raporlamaktadır.